הרץ במבוך: תרופת המוות (ארה"ב, 2017)

בחלק השלישי בסדרת הסרטים, תומאס מוביל את חבריו "הקורחים" הנמלטים במשימתם האחרונה והמסוכנת ביותר. על מנת להציל את חבריהם, עליהם לחדור אל העיר האחרונה האגדית, לבירינת הנשלט בידי ארגון WCKD המתגלה כמבוך הקטלני ביותר עד כה. מי שמצליח לצלוח אותו בחיים יקבל את התשובות לשאלות ש"הקורחים" שואלים מאז שהגיעו למבוך לראשונה. 

במאי: ווס בול. שחקנים: דילן או'בריא, קאיה סקודלריו, וולטון גוגינס, פטרישה קלארקסון.

מסתור (ישראל, 2017)

נעמי, סוכנת מוסד מצטיינת הנושאת עמה כאב אישי גדול, נשלחת לגרמניה לשמור על מונה, משתפת פעולה לבנונית שנחשפה והוצאה בבהילות מביירות. מונה השאירה מאחוריה עניינים לא פתורים והשבועיים שתוכננו להיות שקטים הופכים במהרה לרווי מתח וסכנה גדולה לשתי הנשים שחולקות יחד דירת מסתור.

במאי: ערן ריקליס. שחקנים: נטע ריסקין, גולשיפטה פרהאני, דורייד לידאווי, ליאור אשכנזי.

קרא לי בשמך (ארה"ב / איטליה, 2017)

קיץ 1983, איטליה. אליו בן ה 17 חסר הדאגות מבלה את ימיו בווילה של משפחתו בלומבארדי. את אוליבר האמריקאי הוא פוגש כאשר הסטודנט הדוקטורנט בא לעבוד עם אביו של אליו. הסביבה הקסומה והחושנית, מהווה מקום מושלם עבורם לגלות את התשוקה שבוערת בהם בקיץ שישנה את חייהם לעד.

במאי: לוקה גוואדאנינו. שחקנים: טימות'י צ'למט, ארמי האמר, מייקל סטולברג, אסתר גארל.

 

המשימה (ארה"ב / צרפת, 2016)

על ספסל חדר החקירות, יושבת רופאה בכירה ומתוודה בפני הפסיכיאטר החוקר אותה, שסיימה ניתוח לשינוי מין ברוצח אכזרי המבוקש על ידי השלטונות. הרוצח הוא פרנק קיטצ׳ן שרצח את אחיה. היא הצליחה לתפוס אותו, להרדימו ולבצע בו ניתוח לשינוי מין. כאשר פרנק מתעורר כאישה על שולחן הניתוחים, הוא יוצא לחפש נקמה ויוצא בעקבות הרופאה.

במאי: וולטר היל. שחקנים: מישל רודריגז, סיגורני וויבר, טוני שלהוב.

לעבור את הגבול (צרפת, 2017)

סיפורה של בחורה צעירה, אחות במקצועה, בעלת תפיסות ליברליות שמוצאת עצמה מתמודדת בראש מפלגה ימנית ושמרנית בבחירות מוניצפליות בצרפת. הבחירה שלה ללכת כנגד עקרונותיה מרחיקה אותה ממשפחתה, חבריה ומטופליה.

במאי: לוקא בלבו. שחקנים: אמלי דקאן, אנדרה דוסולייה, גיום גואי.