המשחק הגדול (ארה"ב, 2017)

מולי מחליטה לעבור להוליווד ולהיכנס לתחום ההימורים בפוקר. לא עובר זמן רב עד שרוח היזמות, החוצפה והאומץ שלה משגרים אותה לראש התחום ו"נסיכת הפוקר" מוצאת את מקומה בין כוכבים וטייקונים, אחראית לסכומים עצומים שמחליפים ידיים בעזרתה על בסיס שעתי. מולי נמצאת על גג העולם, אבל כשה-FBI מחליט לפתוח בחקירה נגדה, נדמה שכולם נעלמים והיא נותרת עם עורך דינה כבעל הברית היחיד שלה.

במאי: אהרון סורקין. שחקנים: ג'סיקה צ'סטיין, אידריס אלבה, קווין קוסטנר,  מייקל סרה.

שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי (ארה"ב, 2017)

אחרי חודשים שאף פושע לא נתפס בפרשת הרצח של בתה, מילדרד הייז נוקטת בצעד נועז ומחכירה שלושה שלטי ענק בכניסה לעיירה בה היא גרה עם אצבע מאשימה כלפי וויליאם ווילובי, השריף הנערץ של העיירה. כאשר סגנו, גבר שעדיין נאחז בסינר אמו ועם נטייה לאלימו ת מחליט להתערב, הקרב בין מילדרד ואנשי החוק של אבינג הופך לממשי ואלים.

במאי: מרטין מקדונה. שחקנים: פרנסיס מקדורמנד, וודי הרלסון, אבי קורניש, סם רוקוול.

הנוסע (ארה"ב / בריטניה, 2018)

כמו בכל בוקר, סוכן הביטוח מייקל נוסע לעבודה באותה רכבת. נוסעת נאה ומסתורית המתיישבת מולו משכנעת אותו לקבל על עצמו משימה - לאתר נוסע מסתורי ברכבת לפני שזו תגיע לתחנה האחרונה. במהרה הוא מגלה שזוהי משימה עם תג מחיר גבוה והוא במירוץ כנגד השעון להגן על משפחתו. האם מייקל יצליח להציל את  הנוסעים ברכבת ואת משפחתו לפני התחנה האחרונה?

במאי: ז'אומה קולייט סרה. שחקנים: ליאם ניסן, ורה פרמיגה, ג'ונתן בנקס, פטריק וילסון.

מאורת הגנבים (ארה"ב, 2018)

חייהם המצטלבים של יחידת העילית של מחלקת השריף של מחוז לוס אנג'לס ושל צוות שודדי הבנקים המוצלחים ביותר, כאשר השודדים מתכננים שוד בלתי אפשרי לכאורה של הבנק הפדרלי בלוס אנג'לס.

במאי: כריסטיאן גאדגאסט. שחקנים: ג'רארד באטלר, פבלו שרייבר, 50 סנט.

3 סיפורי ערבה (ישראל, 2018)

שלושה סרטים קצרים, של שלושה במאים שונים, מפרויקט הדגל של פסטיבל הסרטים הבינלאומי בערבה - קצר במדבר - "בדרך חזרה" של משה רוזנטל, "קילומטר 147" של בעז פרנקל ו"חמורים" של דוד וולך.

במאי: משה רוזנטל, בעז פרנקל, דוד וולך. שחקנים: מנשה נוי, ליאור אשכנזי, רותם קינן,  שחר נץ.