הקיץ הלוהט כבר כאן, אבל סדרות הטלוויזיה המעולות שמחכות לכן, מספקות אתנחתה נהדרת וממוזגת. אז למה כדאי לכם להתמכר הקיץ?

משחקי הכס

משחקי הכס |עונה 7 יח"צ

סדרת הדגל המצליחה של HBO חוזרת לעונה שביעית וחדשה. "משחקי הכס" מתרחשת בווסטרוז הבדיונית, ומגוללת את סיפור מאבקן של המשפחות השולטות בשבע הממלכות על כס הברזל הנכסף.

בעונה השביעית, שאורכה 7 פרקים, המרוץ אל כס הברזל והמאבק על השליטה בשבע הממלכות יגיעו לשיא חדש כשהטוענים לכתר – דאינריז טארגריין, ג'ון סנואו וסרסיי לאניסטר – ייאלצו להתמודד לא רק זה עם זה, אלא גם עם האויב המסוכן והמצמרר מכולם: מלך הלילה, שליט ההלכים הלבנים, שמגיע מן הכפור אל ממלכת בני האדם ומאיים על עתיד האנושות בחורף שכמוהו טרם נראה.

מתי ואיפה? מה 17 ביולי ב HOT, yes, סלקום TV

כתום זה השחור החדש

הדרמה הקומית של "נטפליקס" חוזרת לעונה חמישית. "כתום זה השחור החדש" עוסקת בעלילותיהן של אסירות בכלא הפדראלי ליצ'פילד, בצרותיהן היומיומיות, בדרמות המרתקות וברגעים המצחיקים עד דמעות.

אנסמבל נשי משובח ועטור פרסים מוביל את הסדרה, בראשו טיילור שילינג ("ארגו") המגלמת את פייפר צ'פמן, יאפית ניו יורקית המרצה עונש מאסר על מעורבותה בעסקת סמים. 

כתום זה השחור החדש. באדיבות HOT

העונה החמישית נפתחת בדיוק בנקודה שבה הסתיימה הקודמת – מהומות פרצו בליצ'פילד לאחר הטרגדיה שהתרחשה בין כתלי בית הסוהר, ויחסי הכוחות בין האסירות לסוהרים התהפכו כשלידיה של דאיה מגיע אקדח. העונה כולה תגולל את המתרחש במהלך 72 השעות של מהומות ליצ'פילד, תתמקד במתרחש במתקן הכליאה ובבית החולים הפסיכיאטרי וכמו תמיד, תסקור גם את עברן וסיפוריהן האישיים של הדמויות.

מתי ואיפה? מחכה לכם ב HOT VOD.

זהב שחור

זהב שחור. באדיבות HOT

סדרת דרמה מבית רשת  ABC שעוסקת בתככים, מזימות וסקנדלים בעיירת נפט בארה"ב. בילי וקודי הם זוג צעיר ושאפתן שמגיע לצפון דקוטה במטרה להתעשר בתקופת תור הזהב של תעשיית הנפט בארה"ב.

העיירה המשגשגת נשלטת על ידי המיליונר האפ בויד, שעסוק מדי בלהרשים את המפקח המקומי על הנפט והגז מכדי לשים לב לבעיות שצצות בין אשתו היפיפייה קרלה ובנו וויק. קודי ובילי מנסים להשתלב בזרם ולתפוס את הגל בדרך להתעשרות מהירה, מה שמכניס אותם למיטה עם משפחת בויד – תסבוכת שממנה אולי לא יצליחו להיחלץ בקלות.

מתי ואיפה? מחכה לכם ב HOT VOD.

סיפורה של שפחה

סדרת דרמה של רשת Hulu ואולפני MGM,  המבוססת על רב המכר עטור הפרסים של הסופרת הקנדית המוערכת מרגרט אטווד. רפובליקת גלעד, דיקטטורה שבעבר היתה חלק מארה"ב, נשלטת על ידי משטר דתי קיצוני ומעוות שאינו מהסס להוציא להורג את כל מי שאינו פועל לפי חוקיו הנוקשים.

אחרי אסון סביבתי שגרם לירידה משמעותית בילודה, נשים הפכו לרכוש המדינה; אלה שעדיין מצליחות להרות נלקחות בכפייה לשרת כשפחות עבור זוגות חשוכי ילדים מהמעמד הגבוה וזהותן נמחקת ומוחלפת בכינוי המשייך אותן לאדוניהן.

סיפורה של שפחה. באדיבות HOT

כזו היא שלפרד, שמוצבת לשרת כשפחה בביתו של המפקד. בעולם מחריד של דיכוי נשים, בו מילה לא במקום עלולה לעלות לה בחייה, שלפרד מנסה לנווט בין אדונים, רעיותיהם האכזריות, מנהלות משק הבית ושפחות אחרות – שכל אחד מהם עשוי להיות מרגל מטעם השלטון – במטרה אחת: לשרוד ולמצוא את הבת שנלקחה ממנה.

מתי ואיפה? מחכה לכם ב HOT VOD.

חדר 104 

אנתולוגיה קומית חדשה בת 12 פרקים. כל פרק בסדרה עומד בפני עצמו, ומתרחש באותו מקום בדיוק – חדר 104 של מוטל אמריקאי שגרתי, אליו מגיעות בכל פעם דמויות אחרות עם סיפור שונה. בעוד שהחדר עצמו, "חדר 104", נשאר זהה, כל השאר – העלילה, האווירה, הדמויות ואפילו התקופה – משתנה לחלוטין. על ידי שימוש בז'אנרים שונים כגון קומדיה, דרמה, מתח ואימה. 

חדר 104. באדיבות HOT

במהלך העונה נפגוש בחדר המוטל שליח פיצה צעיר לחדר ו"נחטף" על ידי הזוג המשתכן בו; זוג נערים מורמונים החוזרים מיום פעילות מסיונרית ומתחילים לפקפק בשליחותם; סיפור אהבה בין שני קשישים בני שמונים; אישה שמנסה לעבור למימד אחר של מציאות בעזרתו של איש-כת; שמרטפות שמסתבכת ועוד.

מתי ואיפה? החל מה 29.7 ב HOT VOD.

 

ליגיון

ליגיון. יח"צ

דרמת מתח מהפנטת המבוססת על סדרת קומיקס מבית היוצר של מארוול. דיוויד הלר (דן סטיבנס) הוא צעיר המאובחן כסכיזופרן. מפגש עם אשה יפייפיה גורם לו להבין שקיימת אפשרות שהקולות והיכולות העל טבעיות שהוא חווה הם אמיתיים. הסדרה מתארת את האירועים מנקודת מבטו של הלר, מה שמטשטש את גבולות המציאות.

מתי ואיפה? מחכה לכם ב yes vod.