מה גורם לקיבוצניק בן 43, אב לשבעה ועורך דין במקצועו, לחזור בגיל מבוגר יחסית אל אהבתו מילדות, לחבור לשני חבר'ה צעירים ולהקים יחד הרכב מוזיקת פופ אלקטרונית?

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

"מעבר למשפחה ולילדים, שהם כמובן כל עולמי, אני רואה את המוזיקה כמרכז, תכלית וקיום החיים", עונה דותן צור מגבעת חיים מאוחד.

"מגיל צעיר ניגנתי, בכינור ובוויולה, וגם הייתי חבר בלהקות רוק שונות. אחר-כך עברתי לטראנס, וכשראיתי שהעסק לא ממריא עזבתי את המוזיקה לשנים רבות, עד לאחרונה. ב-2011, משום מקום, התחילו לצאת ממני שירים ולחנים, ולשמחתי מצאתי מוזיקאים מעולים שמשתפים אתי פעולה".

רגע לפני שיוצא לעולם האלבום החדש (השני במספר), "Wild Boy", של ההרכב "Gazer.M" בו חברים צור, דורון בוטניק ועידו אשד ממענית - יופיע ההרכב בתל אביב ("רוטישלד 12", 12.5) וב"פסטיבל יערות מנשה" (17.5), במסגרת במת "היכל הרוק" המיוחדת שמארגן בפסטיבל פאב גבעת-חיים מאוחד.שירים מהאלבום החדש ייבדקו בהופעות ועדיין אינם ניתנים להאזנה, אולם האלבום הראשון, "Going Blind", ניתן כולו להאזנה חינמית בעמוד ההרכב באתר "באנדקמפ".

השיר "Goinng Blind". מהאלבום הראשון

"רציתי לכתוב שירים וראיתי בזה ייעוד", מספר צור, שחיבר את מרבית הטקסטים (באנגלית)
והלחנים שבאלבומים. "האלבום הקודם היה ניסיון לעשות פופ אלקטרוני מוזר. הפעם אני מנסה להביא בשירים שלי מכלול של כל מיני גורמים, שיצטרפו יחד לאמירה עם מסר. חשוב לי לומר שאני מאוד גאה במה שקורה בגבעת-חיים מאוחד בקטע המוזיקלי, וגם שמבחינה חברתית תמיד היינו קיבוץ מצוין".

מה צפוי באלבום החדש?
דותן צור: "זה יהיה אלבום פאנק, עם מוטיבים ונגיעות של פופ אלקטרוני וטקסטים עם מעט מילים. אני שמח וגאה לעבוד עם מוזיקאים כמו עידו ודורון, שהוא לטעמי אחד היוצרים הטובים בארץ כיום. אני רואה את העתיד המוזיקלי שלי במסגרת ההרכב, ומאוד מקווה שנצליח".

פסטיבל יערות מנשה ייערך ביער משמר-העמק בתאריכים 17-15 במאי. תוכניית הפסטיבל המלאה ועוד פרטים - באתר הפסטיבל.