מדי בוקר משכימה האמנית רחל רבינוביץ' בביתה שבקיבוץ דפנה, ונוטלת תוסף תזונה בשם "מולטי ויטמין גולד". המולטי-ויטמין הזה, המיועד לבני חמישים ומעלה ומכיל בתוכו 31 ויטמינים ומינרלים, העניק את שמו לתערוכה שפתחה רבינוביץ' בגלריית קיבוץ ראש־הנקרה (אוצרים: אסיה דובלין ויורי כץ), ונועד לבטא את שלל נקודות ההתייחסות בציורים: בריאות, מיניות, רוחניות וארציות, אורגניות, סבל ועונג.

עוד תערוכות מקיבוצים:
עשור למותו של יחיאל שמי - יצירותיו יוצגו בכברי
אמנית קיבוצית מציגה: שלוש תערוכות שונות
עוד סיפורים קיבוציים בעמוד הפייסבוק של "ידיעות הקיבוץ"

מרבית הציורים היפים של רחל משיקים לציור היפני ומציגים מפגשים ביזאריים בין ירק ופרי לגוף הנשי. לא ניתן לתאר את העבודות מבלי להתחכך בגבול הדק שבין ארוטיקה לפורנוגרפיה. בדף המצורף לתערוכה נכתב:
"פיטם האגס מדגדג פות של אישה צעירה, אשכול ענבים מתחכך באיבר מינה של אחרת וגבעול של שיח עגבניות צומח היישר אל בין רגליה הפעורות של אישה נוספת, ועוד אחת מתרפקת על מלפפון או משתעשעת בבצל המצמיח שורשים דקיקים ומדגדגים".

אין להסיק מהציורים שנעשו בעשור האחרון, כי נועדו להיות פתיינים ומעוררי רגשה אצל המתבוננים בהם. הרוח הנושבת מתיאורי המזונות והעירום הנשי אליבא דרבינוביץ מגלמת בתוכה את יחסי השנאה והאהבה שבין הגוף למזונו, את הרזון המצמית שמגביה את הנפש למחוזות גבוהים ולעיתים אף למוות, את התשוקה למתוק וההסתפקות בירוק. את הצד הזכרי ממחיש מלפפון פאלוסי, את הנקבי עגבניית "שרי" עסיסית, ובתווך אישה המתענגת ומתייסרת חליפות.

התערוכה תינעל בסוף חודש נובמבר.