ביום ראשון הקרוב (5.8) מתחיל "הדבר האמיתי". תוכנית הריאליטי "כוכב נולד" עוברת לשלב בחירת הקהל (הצבעה על ידי מסרונים בטלפון הנייד ובמחשב), וכל קול יכול להכריע אם המועמדים, טובים ככל שיהיו, יישארו בנבחרת או יודחו ממנה לאלתר.

עוד על ריאליטי וקיבוצים:
בקיבוץ כמו בהישרדות - המשק אומר את דברו
גדי אלטמן מדבר אחרי ההדחה מ"דה וויס"
עוד סיפורים קיבוציים בעמוד הפייסבוק של "ידיעות הקיבוץ"

עדי ארגלזי, בת קיבוץ מצובה, אמנם זוכה לאהדה בלתי-מסויגת של צוות השופטים, אבל זה עלול לא להספיק אם לא יצביעו עבורה, בהמוניהם, חברי הקיבוץ וכלל תושבי הגליל המערבי.

בתחילת השבוע נתלו כרזות גדולות ברחבי מצובה שקראו לציבור לתמוך בארגלזי, וגם הפאב המקומי,
"המפלט", שידר את התוכנית על מסך ענק מול עיניהם של עשרות חברים ותושבים, שוויתרו לשעה קלה על השידורים הישירים מהאולימפיאדה בלונדון.

אורי סמושי, חבר הקיבוץ וממפיקי הקמפיין למען עדי ארגלזי, לא מתכוון להסתפק רק במאמץ הקיבוצי המאורגן: "חיברתי סלוגן שאומר 'עדי ארגלזי כאן ועכשיו - הגליל המערבי מצביע', ונכתוב אותו על שלטי ענק שיוצבו בחופי הים ובקיבוצים ובמושבים של הגליל המערבי.

"עכשיו זו שעת האמת, ולא מספיק שיש לעדי קול מדהים והופעה כובשת. צריך לסמס לה בטירוף, כמו שערים גדולות עושות למועמדים שלהן. אנחנו רוצים שהקמפיין ועדי יכבשו את הלבבות, ושהיא תהיה הכוכב הנולד הבא של ישראל. ההורים של עדי, נילי ואיציק, גייסו את כולנו למערכה, והקיבוץ כולו בטירוף מוחלט".