תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית, בניצוחו ובניהולו המוזיקלי של ירון גוטפריד, תפתח באוקטובר את העונה ה-41 במספר, כמו תמיד עם תוכנית מוזיקלית חוצת גבולות, ומובטחת עונה משופעת באמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה. גם השנה תמשיך התזמורת בקו המנחה שלה, מופעים בפריפריה, ותציג את התוכנית בתשעה אולמות ברחבי הארץ.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות הקיבוץ" בפייסבוק

בין הקונצרטים השנה: בדצמבר 2011: "סיפור קצר עם אתגר קרת" - מפגש אמנותי חווייתי ואסוציאטיבי של המוזיקה והמילה הכתובה - עם אתגר קרת, מהסופרים הבולטים של הדור הצעיר, ועם יצירותיהם של מלחינים מוכרים. קרת יקריא מבחר מסיפוריו הקצרים, והתזמורת תלווה אותו בביצוע יצירות שנבחרו בהשראתם.

בפברואר 2012: "ניגון הכליזמר" עם גיורא פיידמן, הנחשב לכליזמר היהודי הגדול ביותר בתקופתנו.
הקונצרט יהווה מסע אל שורשי המוזיקה היהודית.

במרץ 2012: "מהמזרח התיכון למזרח הרחוק" - מפגש תרבויות מרתק של פולקלור עממי, מסין ועד איטליה, בו תופיע הונג יאן צאנג מסין, נגנית פיפה (לאוטה סינית), לצד נגן המנדולינה אבי אביטל מישראל, המועמד לפרס גראמי 2011.

באפריל 2012: בקונצרט "בין קלאסי לג'אז" יארח ירון גוטפריד את אביו דני גוטפריד, מענקי הג'אז בישראל, והם יופיעו בנגינה בפסנתר בארבע ידיים.

חברי קיבוצים שיבקשו לחדש מנוי - יזכו למחיר מנוי מוזל (מקומות הישיבה שמורים למנויים ותיקים עד 31.7). את התוכנית המפורטת ניתן לראות באתר החדש של התזמורת.