קבוצת הרוגבי לנערים של יזרעאל-הגלבוע רשמה הישג מרשים עם זכייתה באליפות המדינה לשנת 2018-2017. הקבוצה ניצחה בכל הטורנירים שבהם לקחה חלק במהלך העונה, מה שהביא לה את התואר. ניצן רייזל, קפטן הקבוצה, הניף את צלחת האליפות ונתן את האות לפתיחת החגיגות.

הקרבה ונחישות. חגיגות האליפות, צילום: צחי רייזל

ליגת הנערים כוללת מספר קבוצות בערים וביישובים ברחבי הארץ, מרחובות בשפלה ועד לגליל העליון. בסוף השבוע האחרון התארחה הקבוצה מהגלבוע לטורניר ארצי אחרון שהתקיים בכפר מע'אר, שם התמודדה בגמר מול הקבוצה המקומית.

המשחק הסתיים בתוצאה 3:0, כשהמבקיעים מיזרעאל-הגלבוע היו אורי פלד, רם ברקן וניצן רייזל. למצטיין הטורניר נבחר גלעד הרטמן מיזרעאל-הגלבוע. מאמני הקבוצה שהביאו אותה להישג היו שי הכהן ומתן ברוש, שחקני נבחרת ישראל.

על אף הזכייה לא הסתיימה שנת הפעילות של קבוצת הנערים, שצפויה לטוס בסוף חודש יוני לרומניה, שם יתמודדו בשני משחקי אימון מול המועדון המוביל במדינה לגילים אלה.

"כשרואים את ההשקעה, היכולת והנחישות של הקבוצה, מבינים מהו אותו חומר אנושי המרכיב את שחקני הקבוצה הבוגרת ברוגבי. כך נוצרות אגדות ספורט", אמר ראש מועצת הגלבוע, עובד נור.

"ספורט בגלבוע זה קודם כל ערכים, ויש מכך בשפע בקבוצות הרוגבי. אני מודה לשחקנים על ההקרבה והנחישות. הבאתם כבוד רב לקבוצה, לקיבוץ ולמועצה, ומילאתם את ליבנו גאווה".