באר שבע ואזור הדרום לא מפסקים לייצר זוועות בנושא בעלי החיים. בכל יום קורה דבר חדש. כלב פצוע פה, כלב גוסס שם. ראיתי כבר הכל בשנים הללו שאני פעילה בתחום.

בשבוע שעבר הגעתי להסגר באר שבע וחשבתי לעצמי שוב - כל כך הרבה כלבים שנמצאים שם ומחפשים בית. ואז ראיתי אותו באחד הכלובים, בבידוד. כשהסתכלתי עליו ראיתי את הכאב, וחשבתי שהוא כזה קטן, תינוק, וכל כך סובל. גור אומלל בן 4 חודשים, הסתובב ברחובות, כחוש, חולה, מיואש ובודד.

הנסיך צ'ארלס הקטן. צילום: הדס לב

לא יכולתי להישאר אדישה. פניתי ליעל ארקין, מנכ"לית תנו לחיות לחיות וביקשתי עזרה. בתור אחת שמצילה בעלי חיים על בסיס יומי, ידעתי שהקטן יצטרך טיפול ואשפוז ארוך, ואין לנו את היכולות הללו. בעזרתה הנפלאה והמרגשת של יעל, שתמיד עוזרת ולא אומרת "לא", הגור הקטן הועבר לאשפוז בהול. נסעתי איתו עד כפר סבא. כשהגענו למרפאה של ד"ר יובל סמואל התבשרנו שהמתוק הקטן סובל מתת תזונה קשה, קודח מחום, עם קרחות ופצעים בכל הגוף, סקיבאס, הפרשות מהעיניים.

ד"ר יובל סמואל והצוות המדהים של המרפאה התחילו לטפל בו, חיברו אותו לנוזלים, ערכו בדיקות דם. הוא קיבל זריקות של אנטיביטיקה לזיהום הקשה ונשאר מאושפז במרפאה עד לייצוב מצבו.

הנסיך צ'ארלס הקטן, זה השם שד"ר יובל סמואל בחר לו. ד"ר סמואל  אמר שהטיפול ייקח לפחות חודש בגלל הזיהום הקשה. אני וצוות המרפאה ותנו לחיות לחיות מחזיקים אצבעות לקטן שישרוד. 

פה אתם נכנסים לתמונה. אנחנו צריכים עזרה, כל תרומה, ולו הקטנה ביותר, תעזור לתינוק לקבל את הטיפולים שהוא צריך. הוא נמצא בהשגחה ובמעקב. לולא תנו לחיות לחיות, הוא לא היה שורד ומגיע בכלל לאשפוז. אנא עזרו בתרומה ושתפו.

לתרומות בטלפון - 03-6241776 שלוחה 2 לציין שזה הנסיך צ'ארלס מהסגר באר שבע.

תרומות לחשבון העמותה - בנק 31 בינלאומי סניף 046 חשבון 434744 על שם תנו לחיות לחיות,

תרומות לעמותה אפשר להעביר גם דרך הלינק המצורף כאן.

הכותבת היא פעילה למען בעלי חיים ופעילה בהסגר באר שבע. לשאלות בנושא בעלי חיים אתם מוזמנים לשלוח מייל