פ.צ. ברוריה - מועדון ספורט, בירה ומעשים טובים, הוא ארגון המורכב ברובו מקיבוצניקים עם רוח צעירה. בין מוביליו ניצן מריל מקיבוץ אייל.

להעניק משהו למישהו אחר. פעילות פ.צ ברוריה, צילום: ניצן מריל

הארגון יוזם ומארגן פעילויות המשלבות עשייה חברתית עם פעילויות ספורטיביות. לאחרונה נפגשו מתנדבי הארגון עם הילדים בכפר הילדים בעפולה לפעילות משותפת.

"לפ.צ ברוריה ולכפר הילדים מעפולה יש מערכת יחסים ארוכה", מספר מריל, "זו השנה השלישית שאנחנו בתהליך מדהים עם הכפר. פעילויות, היכרות עמוקה עם הילדים ושמחה בלב כל פעם מחדש שנפגשים. בפורים האחרון היה לנו שמח במיוחד. הפעם לא עשינו רק למען ילדי הכפר, אלא למדנו יחד איתם שלתת ולהעניק זו תחושה אדירה".

מתנדבי פ.צ ברוריה, אשר חלקם הגיע בליווי ילדיהם, נפגשו עם ילדי וסגל הכפר. המתנדבים התחפשו והתאפרו יחד עם הילדים, שרו עמם שירים והכינו משלוחי מנות מתרומות שניתנו על ידי אנשים פרטיים וארגונים שונים שרצו לקחת חלק בפעילות.

לאחר מכן הגיעו הילדים והמתנדבים יחד אל בית חולים העמק הסמוך ושימחו את ילדי מחלקות ילדים א' וילדים ב' במשלוחי מנות, שירה וצחוק.

"היה מדהים לראות על הפנים של ילדי הכפר את האושר העמוק שנבע מההבנה שהרגע הם העניקו משהו למישהו, עזרו ותרמו מעצמם", סיכם מריל. "זו עוצמה שאין שנייה לה. אנו רוצים להודות להרבה אנשים שתרמו ועזרו, מרחוק ומקרוב, תודה למתנדבי פ.צ ברוריה ותודה ענקית לילדי כפר הילדים מעפולה".