משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות סניף קריית שמונה של מעוף, מקיימים כנס עסקים אזורי בקיבוץ כפר סאלד עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים ויזמים חדשים מהצפון. נושא הכנס: מעסק מקומי לעסק פורץ גבולות.

לחזק את העסקים הקטנים. (מימין) שני אגרנטי, שרון גבאי ורועי הכהן ממעוף קריית שמונה, צילום: מעוף

הכנס הוא בהשתתפות רועי כהן מנהל מעוף קריית שמונה, גיורא ברן מנהל עסקי בקיבוץ כפר סאלד, ענת אבגי רכזת יזמות מעברים, יועצים עסקיים ועוד.

במסגרת הכנס יוצגו שירותי הסיוע המסובסדים המוענקים מטעם המדינה באמצעות מעוף לבעלי עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לפתח את פעילות העסק, וליזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש. כמו כן תוצג תכנית מעברים והתכניות הכלכליות העתידיות באזור.

המשתתפים יוכלו לרכוש כלים מקצועיים לקידום העסק בהרצאה בנושא "מעסק מקומי לעסק פורץ גבולות - קידום בעידן הדיגיטלי", בה יועברו דרכים לשבירת תקרת הזכוכית בקרב עסקים קטנים בפריפריה, ניצול הכלים הקיימים בעידן הדיגיטלי למטרת צמיחת העסק, הקשר בין התפתחותו של בעל העסק לבין הצלחת העסק, ניצול הזדמנויות הקיימות בשוק ועוד.

"לכנס חשיבות עצומה בחשיפת שירותי מעוף לקהל המקומי והנגשת השירותים לקהל באופן אישי ואינטימי יותר", סיפר רועי כהן.

"דרך מפגשים אישיים בכנס ניתן לזהות את הצרכים של בעל העסק או היזם, ולענות על צרכיו הספציפיים על ידי קורסים רלוונטיים, שירותים המתאימים לטיב העסק ותכניות ליווי וייעוץ לפיתוח העסק. בנוסף, נוצר חיבור חשוב לקהילה".

"אנחנו מעוניינים להקים חממה עסקית המטפחת בעלי עסקים ומשמשת קרש קפיצה במתן כלים, נטוורקינג, שירותי משרד ועוד, במטרה לקדם עסקים מהתחום הדיגיטלי שיספקו שירותים מקצועיים למפעלים ולתאגידים בגליל העליון", המשיך ברן.

"זאת במטרה לחזק את העסקים הקטנים באזור הצפון. הפעילות והחיבור עם מעוף ומעברים יספקו לנו את הפלטפורמה להעניק לבעלי עסקים לא רק מקום פיזי, אלא גם ייצוג וירטואלי מול גופי עוגן באזור".

מעוף הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים ויזמים בישראל.

שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי, וכוללים בין היתר: מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון ועוד.

הכנס יתקיים ביום שלישי, ה-6 במרץ, החל מהשעה 20:00. ההשתתפות ללא תשלום.

להרשמה מעוף קריית שמונה:
KiryatShmona@1.maof.co.il 072-2217620.