על מנת שתצליחו להביא את האתר שלכם למצב בו הוא באמת ישמש אתכם בכל דרך שהיא ולא יעלה לאינטרנט בתור קישוט, כדאי לכם לקדם את האתר שלכם על ידי שירות של קידום אתרים וכתיבת תוכן. במידה ותבחרו לדלג על שלב קריטי זה, ניתן יהיה לומר מעל לכל ספק כי כל ההשקעה שלכם עד כה על האתר האינטרנטי שלכם תרד לטמיון.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

קידום אתרים ומנועי חיפוש

תחילה נסביר מזה בכלל כתיבת תוכן ותחום קידום אתר. חישבו לרגע כמה אתרי אינטרנט קיימים בעולם, כמה אתרי אינטרנט קיימים בדיוק לנושא בו אתר האינטרנט שלכם עוסק, כמה אתרי אינטרנט דומים מאוד לשלכם עלו מזמן לרשת, התשובה היא כמובן, הרבה מאוד אתרים. אם כן חישבו לרגע, מדוע שמנועי החיפוש יבחרו להראות לציבור הגולשים דווקא את האתר שלכם? מה הוא שונה מכל אותם מאות אלפי אתרים זהים לו אשר עוסקים באותו נושא בדיוק? פה נכנסת העבודה של קידום אתרים.

עמודים ראשונים במנועי החיפוש

כפי שראינו לעיל, קיימים כיום באינטרנט מאות אלפי אתרים שונים. על כן הסבירות שמנועי החיפוש יראו דווקא את האתר שלכם למילות החיפוש של הגולשים היא אפסית. במידה ותבחרו לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש השונים, יש סיכוי שלאט לאט תצליחו להתברג בעמודים הראשונים של מילת החיפוש שלכם. אז איך זה עובד? ציבור הגולשים מחפש מילים שונות בשורת החיפוש, מנועי החיפוש מראים לו את התוצאות הרלוונטיות ביותר בעמודים הראשונים.

חשיבות קידום האתרים

במידה ולא תקדמו את האתר שלכם, סביר להניח שהוא יופיע אי שם בעמודים האחרונים, מה שאומר שכנראה שאף גולש לא באמת יגיע לאתר שלכם. אז האתר שלכם כן מופיע, אבל לא באמת. על כן קיימת חשיבות רבה לשירותי קידום האתרים וכתיבת התוכן על מנת להצליח להתברג בעמודים הראשונים אשר מוצגים לגולשים השונים אשר מחפשים את מילות המפתח באתר שלכם. לסיכום ניתן לומר כי שירותי קידום האתרים וכתיבת התוכן הכרחיים מאוד עבור הצלחת האתר שלכם וללא שלב סופי זה כל העבודה הרבה שלכם על האתר שלכם, כנראה תרד לטמיון.

המאמר בחסות חברת קידום אתרים אורגני seo-google