אפשר לפתוח את היומנים ולרשום כבר עכשיו כמה מהאירועים החשובים והדרמטיים שיתרחשו במהלך 2019. כך, למשל, הבחירות הכלליות יתקיימו בסוף חודש מרץ או בתחילת אפריל.

הכול התחיל בגיל ארבע. נאור, צילום: קרני עם-עד

כלכלת הבחירות תשפר, ולו לזמן מוגבל, את מצבו של כל אחד מאיתנו לאור הורדת המיסים הצפויה. ואם שאלתם את עצמכם מה יהיו תוצאות הבחירות, אז גם לכך יש תשובה: הכול יהיה כפי שהיה, והמפה הפוליטית לא תשתנה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו יכול להיות רגוע, אבל לא לזמן ממושך. בין 2020 ל-2021 הוא צפוי לפרוש מהחיים הפוליטיים בגלל בריאות לקויה.

ומה באשר למזג האוויר בשנה הבאה? החורף הבא עלינו לטובה יהיה גשום מהרגיל, וצפויים בו כמה שיאים של קור ואפילו שלג במקומות שונים בישראל – בדגש על אזור הצפון.

מלחמה לא נראית באופק, אבל יהיה פיגוע. אולי אף שורה של פיגועים בצפון. ומה במישור הבינלאומי? כאן צפויות כמה התרסקויות של מטוסים כתוצאה מפעולות טרור, הרי געש יתפרצו בדרום אמריקה ובפנמה, והמוסלמים יגרמו כאב ראש עז במדינות אירופה בהן הם שוהים.

את התחזית הזו העלה המיסטיקן והמתקשר פרדי נאור, 56, תושב מצובה. הוא תקשר עם מלאך שמימי המכונה מטט, שנחשב למלאך המלאכים, ותוך כדי הרהור עמוק השיב על השאלות הקשורות לשנה החדשה הצפויה.

נאור הוא בן זוגה של חברת קיבוץ. הוא מנהל מרכז בשם "רוחניות מעשית – המעגל הפנימי" בקרית מוצקין, בו הוא מטפל באמצעים שונים דוגמת הילינג, רייקי, תקשור עם מלאכים, הילות, אבחון דרך צבעים ועוד. בעבר הרחוק הופיע בתוכניות טלוויזיה כמו "הכוח" ו"זמן מיסטיקה".

"הייתי בן ארבע כשהלכתי ברחוב בצרפת ואמרתי לאמא שלי שאני רואה כובע על ראשה של אישה, וגם ציינתי את צבעו", הסביר נאור את תחילת דרכו המקצועית. "אמי לא ראתה כובע, ואז הבינה שאני מסוגל לראות הילות סביב ראשיהם של אנשים.

"היא ביקשה ממני לא לספר על כך פן יחשבו שהילד משוגע. בגיל 12 התחלתי להעמיק בתחום המיסטי ולקבל מסרים. עברתי מבחנים בבית הספר כשאת התשובות קיבלתי ממלאכים, וגם אחותי שמעה ממני מה חושבות עליה חברות שלה. זה היה די מפחיד אבל ניצלתי את זה לטובתי.

"עד לפני 25 שנה עבדתי בתחום טכני במפעל בכרמיאל, אבל אז החלטתי להפוך את המתנה שקיבלתי למקצוע. יש לי לקוחות רבים שמקבלים ממני ייעוץ והדרכה בתחומי הבריאות, האהבה והמיניות, פרנסה ולימודים. הכל דרך תקשור והילה".

מי המלאכים שאתה מתקשר איתם כדי לטפל באנשים או לחזות את העתיד?

"יש תשעה מלאכים מרכזיים המכונים מועצת התשעה. יש להם עוזרים זוטרים יותר. לכל מלאך ההתמחות שלו. רפאל מבין יותר בתחום הבריאות והגוף (רפא אל), מיכאל הוא מתחום הטכנולוגיה ויש מלאכית לתחום המיני".

ספר לי מה יהיה בשנה הבאה.

"השנה תתחיל בצורה מאוד מתונה. אני רואה קו ישר, אבל מתת מעביר לי אנרגיות שליליות יותר לקראת חודש פברואר. תהיה עלייה במתח בדמות אירועים ביטחוניים וניסיון פיגוע גדול בצפון.

"אני מקווה שאני טועה אבל זה מה שנמסר לי. אגב, זמן רב לפני מחלתו של אריק שרון ממנה לא התאושש צפיתי זאת. גם אז לא רציתי להאמין. בחירות יהיו לקראת אפריל, וראש הממשלה נתניהו אכן יפרוש מהחיים הפוליטיים רק כעבור שמונה- תשעה חדשים בגלל בריאות מתדרדרת".

ומשהו אופטימי?

"ישראל תיצור קשר עם מדינות, בעיקרן ממזרח אירופה, שלא היו קודם לכן בקשר איתנו. לא תהיה מלחמה כוללת אלא רק אירועים נקודתיים. יהיה חורף אחד גשום מאוד וקר, וקיץ חם מהרגיל. אבל שנה לאחר מכן יהיה שחון מאוד בחורף וחם מאוד בקיץ. יהיה גם שגשוג אנרגטי במיוחד בכל הקשור לגז".

איך נראה מצב המזרח התיכון מול העולם כולו?

"יש כאן ריכוז אנרגטי גדול בגלל העובדה שהמזרח התיכון כולו הוא העין השלישית של העולם. האנרגיות כאן אדירות, ולכן יתרחשו דרמות לא פשוטות. הצד שכנגד הוא ברזיל.

"ההילה שלנו כחולה סגולה, שהיא טובה בדרך כלל, אבל מתערבים בה לא מעט אפורים. בסך הכול השנה הבאה תהיה נטולת ריגושים ותהפוכות, אבל מה שקורה כאן בשנה אחת לא קורה במדינות אחרות במהלך חיים שלמים".