משפחתה של נורית טבע מכפר גליקסון, שנעדרת מאז ליל חמישי האחרון מביתה, מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחריה.

סובלת מדי פעם ממצבי רוח קשים. נורית, צילום: באדיבות המשפחה

נורית (45), מבנה גופה רזה ולראשה שיער כהה ומתולתל, נראתה לאחרונה יוצאת מבית אמה, חנה, שם היא מתגוררת, אחרי שהסבירה לה שבכוונתה לפגוש חברים שיאספו אותה.

לבסוף התברר שנורית לא הגיעה לאותם חברים, וגם לא לקחה עמה את הטלפון הנייד שלה ואת הארנק שבו המסמכים האישיים שלה. מאז נעלמו עקבותיה, כשהמידע האחרון בידי המשפחה הגיע מאישה שהעידה כי ראתה את נורית בכיכר היישוב גבעת עדה ביום שישי.

לדברי האחות, יעלה הדר, קיים חשש אמיתי לחייה של נורית בשל הדיכאון שאיתו היא מתמודדת. כמו כן סיפרה יעלה כי ביום היעלמותה של נורית היא היתה נסערת במיוחד. אחיה של נורית ציינו כי קיים סיכוי להימצאותה ביערות כפר גליקסון, אלוני יצחק, או בגבעות סביב. גם משטרת ישראל מעורבת בסיפור.

"נורית סובלת מדי פעם ממצבי רוח קשים שמכניסים אותה לסערה נפשית, אבל היא דיברה ביום שנעלמה עם האח הבכור שלנו וזו היתה שיחה טובה", סיפרה יעלה.

"אמא שלנו ישנה בסלון הבית, אבל שמעה במעומעם את נורית אומרת שמחכים לה חברים ובאים לאסוף אותה. היא לקחה גם מפתח של הבית. זה נשמע סביר כי מדי פעם חברים היו לוקחים אותה אליהם.

"מאז פרסמנו על ההיעלמות שלה מגיעים לא מעט טלפונים, אבל פרט לזה שבישר על כך שנראתה בבוקר שישי בכיכר גבעת עדה עדיין לא שמענו דבר".

אריק, מי שמרכז את החיפושים בשטח, הוסיף על דברי אחותו: "אנחנו מנסים לבדוק כיוונים שונים. פעם ראשונה שנורית נעלמת למספר ימים. לדעתנו לא היה דבר חריג במיוחד שגרם לה לעשות זאת".

כל היודע דבר על מקום הימצאה, או הבחין באשה שעונה לתיאור של נורית, מתבקש להתקשר ליעלה 050-5670270 , או לאריק 054-6709544.