בשורה לתושבי חבל אילות. מתחילת החודש הבא יעבוד רופא משפחה נוסף בתחומי המועצה, וייתן מענה לכ-2,500 מטופלים פוטנציאליים באזור. עד כה עבד במרחב הערבה הדרומית רופא משפחה אחד.

יש חשיבות לחיזוק האזור. קיבוץ לוטן שבתחומי חבל אילות

מאמץ משולב של המועצה האזורית, יחד עם ח"כ איתן ברושי נציג המרחב הכפרי בכנסת, הביא להסכמה של כל הגורמים המעורבים להוספת איש מקצוע נוסף עבור האנשים שסבלו עד כה מתורים ארוכים במיוחד לשירותי מרפאה.

בחודשים האחרונים התנהלו מגעים בין הנהלת קופת חולים כללית לבין ראש המועצה ד"ר חנן גינת והצוות הרפואי במקום, כדי להביא לשיפור שירותי הרפואה. עבודתו של הרופא הנוסף תחל ב-1.11.

"העומס היה גדול מדי ולרופא הנוסף יצטרפו גם אחות ומזכירה רפואית למכסת השעות שנקבעה", אומר גינת, "תמיכתו של ח"כ ברושי תרמה רבות להצלחת המהלך ואנו מודים לו על כך מקרב לב".

"אני מברך על השלמת המהלך החשוב של הוספת רופא במועצה האזורית חבל אילות. יש חשיבות גדולה לחיזוק האזור, ולא תהיה אפשרות כזאת אם שירותי הבריאות לא יהיו ראויים. אני מודה למנכ"ל ולמנהלים בקופת חולים כללית שנרתמו לנושא. פיזור האוכלוסיה וחיזוק הבריאות בפריפריה הם יעדים לאומיים, ואני גאה בהצלחה למען המרחב הכפרי", הוסיף ברושי.