במועצה האזורית חוף הכרמל נפרדו בערב של הצדעה והוקרת תודה מכרמל סלע, ראש המועצה ב-15 השנים האחרונות, ומסגניו מודי ברכה ואורן עוזרד בהיכל התרבות מוזה.

"לא קל להיפרד מבית חם". סלע במהלך האירוע, צילום: באדיבות דוברות המועצהמאות בני אדם הגיעו לאירוע, בהם שרים לשעבר, ראשי רשויות, חברי המליאה, יו"ר ועדים מקומיים, אנשי ציבור, עובדי המועצה, חברים ובני משפחה. סלע החל את דרכו הפוליטית ב-2004, וכעת הוא מסיים קדנציה שלישית בתפקיד.

בין הפרויקטים הבולטים שקידם סלע במהלך כהונתו היו איחוד רשויות עם עתלית, הקמת מתקני טיהור שפכים, כולל הרחבתו של מט"ש ניר עציון לקליטת שפכים מדרום חיפה ומטירת כרמל, הקמת מטמנות לפסולת מוצקה וגזם, הסכם קיסריה, מיפוי והקמת כפר גלים, בניית היכל התרבות מוזה, הקמת תחנת הזנקה של מד"א במרכז הביטחון, תוכנית חומש לפיתוח היישובים ועוד.

"אני מתרגש לסגור מעגל כאן, בבית העם הגדול של חוף הכרמל, היכל התרבות מוזה. המקום שחלמתי והגשמתי", אמר סלע. "בחודשים האחרונים, ובמיוחד בחודש האחרון, אני משתתף בכל כך הרבה מפגשי סיום ופרידות ותאמינו לי זה לא קל להיפרד מבית חם ואוהב.

"יחד עם זאת אני חושב שכשנפרדים בזמן הנכון קורים דברים טובים. בכל המפגשים האלו אני פוגש אנשים יקרים שצעדו איתי לאורך הדרך, והדרך היתה רצופה עליות ומורדות. באוויר פסגות ובמדרונות חלקלקים. אתם כולכם הייתם לי, כל אחד בדרכו, שותפים נאמנים לדרך".

"השותפים לעשייה ביום יום הייתם אתם - מנהלי האגפים, עובדי המועצה ושותפיי ביישובים - חברי המליאה והוועדים המקומיים, תודה לכם על הנשיאה בנטל והאחריות המשותפת למען העשייה בחוף הכרמל", סיכם סלע.

"אני משאיר מועצה אזורית עם תחושת גאווה מקומית גבוהה, שייכות ומעורבות בכל תחומי החיים באזורנו. מועצה שנהנית מאיתנות כלכלית וממערכת חינוך מפוארת ומגוונת והכי חשוב - מועצה עם צוות עובדים מסור ומקצועי".