לפני ימים אחדים היה נצר סרני כולו על הרגליים. הצמד סטטיק ובן אל תבורי הגיעו לצילומי פרסומת לחברת קסטרו באולם הספורט, בדשא ובמועדון של הקיבוץ, שלאחריהם התפנו לתמונות סלפי עם מי שרק ביקש.

אין כאן הרבה זוהר ופרסום. שמחה עם סטטיק, צילום: נצר סרני

ליאור שמחה, יו"ר נצר סרני ופרסומאי ומפיק בעברו, ניצל את ההזדמנות והזמין את סטטיק להופיע בסרטון קצר שיוקרן בערב חגיגות ה-70 לקיבוץ, שיתקיים באוקטובר שנה הבאה.

בסרטון הקצר מציע יואב מרגלית לסטטיק, חבר הקיבוץ ומי שהיה רכז מחלקת הביטחון של התנועה הקיבוצית וכיום מתאם הפקות ואירועים שמקיימים גופים שונים בקיבוץ, להתמנות כמנהל קהילה של נצר סרני בגלל התאמתו לתפקיד. סטטיק משיב שישקול את ההצעה בכובד ראש.

בבוקר שאחרי מרגלית עדיין התקשה להתאושש מגודל האירוע. "פשוט תפסנו עליו טרמפ לאחר סיום צילומי הפרסומת, ובשעה שמונה בערב צילמנו אותו במזכירות. הוא בחור נחמד מאוד, הקדיש זמן לכל ילד שרצה להצטלם איתו. דווקא השותף שלו לצמד לא היה סימפטי כל כך.  הוא אמר לי 'הם אוהבים אותי אז אני מחזיר להם אהבה' ולא דחה אף בקשה".

ערב לציון 70 שנות קיום לקיבוץ יתקיים רק בשנה הבאה. לא התחלתם את ההכנות מוקדם מדי?

מרגלית: "זה נכון. אף אחד עוד לא חשב איך ייראה המופע המרכזי ומה ייכלל בו, אבל את הסרטון של סטטיק נשלב בכל מקרה בסרט שילווה את המופע. מרבית הסיכויים שסטטיק עוד יהיה פופולארי".

ויקבל על עצמו את תפקיד מנהל הקהילה?

"לא הייתי מהמר על זה. אין כאן הרבה זוהר ופרסום. מדובר בבדיחה קטנה ולא יותר".

צפו בסטטיק במזכירות הקיבוץ: